Inne

Słowem wstępu

11 kwietnia 2017. Zimny posmoleński dzień. Siadam do komputera i stwierdzam, że pod od dłuższego czasu pustą domeną ivellios.com przydałoby się wreszcie coś postawić.

Najlepiej coś, gdzie od czasu do czasu będę mógł wyrzucić w formie jakiegoś wpisu, co mi siedzi na wątrobie, i może popisać co nieco o projektach internetowych, którymi na co dzień lub nieco rzadziej się zajmuję.

Właściwie to zamysł postawienia tego bloga jest właśnie taki, żeby służył mi do dzielenia się pewnymi informacjami na temat moich różnych projektów online. Tych nie jest zbyt dużo, w zasadzie jest jeden projekt który prowadzę już od lat i który zajmuje mi większość mojego internetowego czasu, doszedłem jednak do wniosku, że o każdym z tych projektów mogę napisać kilka słów. I nie omieszkam już wkrótce to uczynić!

Niektórzy pewnie wiedzą, że w gronie moich zainteresowań znajduje się szeroko rozumiana tematyka paranormalna. Sporo medytuję, eksperymentuję z hemi-sync, rozwijaniem „paranormalnych” umiejętności, mam na koncie kilka „odprowadzeń zmarłych” metodą Moena… jednak ten blog nie jest odpowiednim miejscem na dzielenie się tego typu doświadczeniami. Postaram się więc pisać stricte o mojej działalności internetowej i różnych kwestiach z nią związanych.

I na tym w zasadzie mogę zakończyć tę pierwszą notkę, takie kilka słów wstępu o tym, jakiego rodzaju treści na tym blogu już wkrótce się znajdą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *